Acel RPG Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tricouri si cana cu acel.ro

In jos

Tricouri si cana cu acel.ro Empty Tricouri si cana cu acel.ro

Mesaj Scris de Dany_YT Mier Mai 23, 2018 8:16 pm

Am facut un topic acum ceva timp si o parte din playeri au votat ca ar fi interesati sa cumpere un tricou cu bugged.ro.
Azi 2 tricouri personalizate cu bugged.ro si o cana au fost adaugate pe letrico.ro si pot fi comandate de pe letrico.ro/bugged
 
Tricourile sunt vandute prin site-ul letrico.ro pentru ca este unul din site-urile populare din Romania de unde iti poti cumpara tricouri personalizate.
Nu am dorit sa ne implicam direct in printarea si distribuirea tricourilor. Am dorit doar sa oferim un mod simplu de a cumpara tricouri personalizate pentru playerii ce doresc acest lucru.
Preturile sunt decise de catre cei de la letrico.ro.
Nu urmarim sa facem profit prin vanzarea tricourilor personalizate. Am renuntat la orice comision oferit de catre letrico.ro pentru a avea un pret cat mai mic.
 
Livrarile se fac doar in Romania prin curier. Plata se poate face la primirea coletului sau prin transfer bancar (detalii despre livrare).
Tricourile sunt printate digital. Am comandat ambele tricouri si cana inainte de a fi disponibile pentru comanda si sunt multumit de calitate.
Design-urile pentru tricouri/cana sunt facute de catre zers
Dany_YT
Dany_YT
Fondator
Fondator

Mesaje : 446
Data de înscriere : 21/01/2018
Varsta : 24
Localizare : Ilfov

https://naty-nataly1.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum